Co přinese nová verze 1.3?

 

Nedávno vyšlo oznámení o nové verzi Minecraftu, která přinesla hromadu nových věcí a zajímavých novinek. V  poušti přibyly nové druhy vesnic ve kterých se dá obchodovat s vesničany, kteří jsou obchodníky. Obchodují  s další novinkou, tou je Ametist, který vyměňují za nejrůznější předměty obráceně. Každý druh vesničana-obchodníka s námi bude obchodovat s něčím jiným.

Ametist se dá vytěžit ve stejné hloubce jako diamanty a také dá se získat od vesničanů výměnou za suroviny, které si sami určí. K nalezení jsou v poušti také nové jeskyně s TNT pastí . Další novinkou je Ender chest, která přenáší věci z jedné ender chesty do druhé ender chasty a to i mezi dymenzemi. Předposlední velkou změnou je to, že když se do dispenzeru umístí kyblík s vodou tak se voda rozlije stejně to funguje i s lávou (vhodné pro farmy). A poslední očekávanou novinkou je možnost pěstování cocoa beanz na jungle stromech (pro výrobu sušenek). Tato verze bude v nejbližší době uvedena pro veřejnost..

[hana-code-insert name=’Adsense st obdelnk‘ /]

 
 
 

3 Komentáře:

  1. MrHonzaGP napsal:

    Zdravím,možná jste se překleply ale tohle vše patří do verze 1.3.0 která ještě nevyšla.

  2. admin napsal:

    Už je to opraveno, někde se asi stala chyba.

  3. filces00 napsal:

    cawte vsetci. mam dotaz. nielen tieto veci vidu ale aj novy creepery a aj zombici a nove itemy. ja uz sa tesim jak konecne pridem domou zo skoly a stiahnem si to a testnem to. som v skole na pocitacovom kruzku. totiz som v amerike a ucim sa po anglicky. a ja neznasam pocitacove kruzky ale toto je informatika. ja mam velmi rad minecraft. je to fakt cool hra. najlepsia hra pretoze su tam prekvapenia a nikdy nevies ze ked si napriklad v strongwolte tak moze na teba skocit creeper. tak si este precitajte o tej novej verzii. 😉 moje meno na minecrafte je _codey_ je to skin nemam skin steva. nejsom amater. ok tak custe. 😀

 
 

Napiš svou reakci: